Obchodní podmínky
 • Vztahy v obchodních podmínkách neupřesněné se řídí Občanským zákoníkem (č. zákona 40/1964 Sb.) a zákonem o ochraně spotřebitele (č. zákona 634/1992 Sb.).
 • Veškeré objednávky jsou považovány za závazné. Zákazník odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s obchodními, platebními a dodacími podmínkami, a že se seznámil s ustanovením o ochraně osobních údajů. Od zákazníka je požadováno uvedení přesných a pravdivých údajů do objednávkového formuláře. Každá objednávka je po odeslání potvrzena e-mailem, ve kterém je poslední možnost zkontrolovat správnost vyplněných údajů. Pokud je v objednávce z nějakého důvodu chyba, neprodleně nás kontaktujte. Prodejce si vyhrazuje právo zákazníka telefonicky kontaktovat pro ověření nebo upřesnění objednávky, pokud např. jde o nějaké chybějící či nepřesné údaje apod.
 • Kupující je povinen udržovat a používat zboží s ohledem na jeho vlastnosti a křehkost velmi jemně a používat jej výhradně za účelem, pro který bylo vyrobeno. Ze záruky jsou vyjmuty chyby a poškození výrobku, které vznikly běžným opotřebením, nesprávným zacházením, používáním, skladováním a nebo ošetřováním. Akrylové malby je možné pouze lehce otřít prachovkou tak, aby nedošlo k poškození malby.
 • V případě, že objednávka nebude kupujícím vyzvednuta v termínu uvedeném na oznámení o uložení zásilky od České pošty a vrátí se zpět prodávajícímu. Je prodávající povinen zaslat zásilku kupujícímu ještě jednou, přičemž má prodávající právo navýšit cenu objednávky za opětovné zaslání o 300,-Kč v souvislosti s dodatečnými administrativními úkony. V případě, že i po druhém odeslání nebude zásilka ze strany kupujícího vyzvednuta, je prodávající oprávněn, požadovat po kupujícím náhradu škody za marně vynaložené úsilí ve výši 50% z celkové ceny zásilky.

Ochrana osobních údajů:

 • Internetový obchod "galerie obrazů" se zavazuje, že bude chránit data zákazníků způsobem odpovídajícím důvěrnosti dat. Data zákazníka mohou být použita pouze pro účely statistického zpracování dat, přímé komunikaci se zákazníkem a pro zajištění logistiky objednaného zboží.

Dodací podmínky:

 • Místo dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávce. Zásilky jsou doručovány přepravní službou jako obchodní balík. Dodací lhůty se odvíjí od objednaného zboží. Zpravidla je ale zasílán ve lhůtě cca 5 – 10 pracovních dnů.

Cena za dopravu:

 • Veškeré ceny uvedeného zboží jsou vč. DPH. Balné je zdarma, poplatek za dobírku činí 30,-Kč, celková cena za dopravu je 150,- Kč u České pošty, při platbě předem není účtován poplatek za dobírku. Při objednávce nad 5.000,- Kč je poštovné zcela zdarma.

Platební podmínky:

 • Dobírkou – Zboží zaplatí zákazník doručovací službě při převzetí objednávky.
 • Platba předem – Bankovním převodem na č.ú.: 35-5706280297/0100 (jako variabilní symbol uvádějte číslo objednávky, které obdržíte v potvrzovacím e-mailu). Vámi zaplacené zboží bude po připsání platby na výše uvedené číslo účtu obratem odesláno na Vaši adresu uvedenou v objednávce.

Doprava:

 • Obrazy jsou doručovány na určenou adresu Českou poštou, jako obchodní balík. Veškeré zboží je důkladně zabaleno do izolační popř. bublinkové fólie a do kartonových obalů.

Reklamační řád:

 • Reklamační řád vychází ze zákona č. 40/1964 Sb. Občanského zákoníku. Reklamaci lze provést pouze v případě, že je zboží v záruční době. Záruční doba poskytovaná při prodeji zboží činí všeobecně 24 měsíců ode den doručení, pokud není uvedeno jinak. Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady, v žádném případě né na mechanické, způsobené špatným zacházením. Zákazník je povinen prohlédnout si doručené zboží při jeho převzetí od dopravní společnosti. Pakliže by bylo patrné poškození obalu, je zákazník povinnen, a to za přítomnosti dopravce, zkontrolovat stav zboží. V případě, že se prokáže mechanické poškození doručeného zboží, je nutné vyhotovit záznam o poškození zásilky, potvrzený dopravcem, který spolu s řádně zabaleným zbožím, nejlépe v originál balení, zašlete zpět na adresu: Prostřední Lánov č.p. 374, PSČ 543 41. Fyzickému navrácení zboží by mělo předcházet písemné oznámení o reklamaci na e-mailovou adresu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .